KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13163139
nr 1316 3139
Oljemålningar
2 st, H Österberg, Landskap. Signerade. Olja på duk, 21x27 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:16:35
100 kr
250 kr
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr
900 kr